Záchytný bod na Šumavě

Už od dětství jezdíte na Šumavu, protože milujete zdejší nedotčenou přírodu, klid, lesy a ten božský horský vzduch? Jezdíte autem a vždy musíte myslet na to, abyste nejpozději v Klatovech ještě natankovali, protože nechcete riskovat dojezd na svítící kontrolku paliva ve Vašem voze? Nyní už můžete vyrážet do hor bez obav. Na Vaší cestě Vás čeká příjemné překvapení v podobě nové čerpací stanice v Srní. Nachází se hned na začátku této turisty hojně navštěvované obce a otevřeno pro Vás mají celoročně od 6,30 do 18,30 hodin. Můžete si zde bez obav natankovat benzin či naftu, ale i doplnit LPG. Platit zde můžete v hotovosti, bankovními i CCS kartami. ČS Srní je prémiovou stanicí Čepro, což Vám zaručuje jistotu v kvalitě pohonných hmot, které jsou pečlivě kontrolovány. Pro zákazníky i firmy z okolí, kteří zde budou tankovat často, připravuje čerpací stanice mnohé bonusy a výhody. Dohustíte si zde i pneumatiky auta nebo vyluxujete drobky, které Vám za cestu nadělalo Vaše dítko. Nejen to čerpací stanice Srní nabízí. Jezdíte na chalupu, kam si všechno vozíte, abyste už nikam nemuseli, protože obchody jsou daleko? A cestou pořád přemýšlíte, zda máte všechno? Zapomněli jste sprchový gel nebo zápalky? I to u nás najdete. Náš sortiment zahrnuje drobné běžné potřeby, pochutiny, sladkosti, cigarety i alkohol.

Máte málo motorového oleje nebo Vám praskla žárovka u Vašeho vozu? I pro motoristy jsme záchranou. Takto běžné motoristické potřeby jsou u nás samozřejmostí, koupíte si zde i stromeček na provonění interiéru vozu nebo mapy.

Už je Vám cesta dlouhá a potřebujete si odpočinout a dojít na toaletu? Zaparkujte u nás, dojděte si na bezbariérové WC, přijďte si dát výbornou kávu Dallmayr a něco zakousnout do našeho bistra. Posedět můžete v letních měsících i venku na terase, kde naberete sílu pro další kilometry, které Vás ještě čekají. Jistě oceníte i nabídku denního tisku a časopisů, kde se dozvíte aktuální novinky z domova i ze světa.

ČS Srní je tu pro Vás.