Specializovaná firma pro opravy, prodej a servis turbodmychadel TurboCar, s.r.o. trvale zabezpečuje tuto činnost již od roku 1996. Specializuje se na všechny typy turbodmychadel pro motory nákladních, osobních a zemědělských vozidel, ale i stavebních a drážních strojů.

Kvalitní a rychlé služby jsou základem pro ocenění, které firma získává z celé České republiky, ale i ze zahraničí. Při servisu, opravách a prodeji jsou používány jedině originální díly a tím tak firma dosahuje stejné životnosti, jako při provozu nového turbodmychadla.

Pro co nejrychlejší dodání zboží, které si zákazníci objednají, tak firma drží více než 500 nových typů originálních turbodmychadel spolu s náhradními díly. Cílem firmy je především spokojený zákazník, který se může na naše zaměstnance obrátit s jakýmkoli problémem, kteří mu samozřejmě bezplatně poskytnou odbornou konzultaci.

Servis velkých turbodmychadel

V České a Slovenské republice jsme jediný autorizovaný servis pro velká turbodmychadla PBST, dále se zabývá servisem turbodmychadel pro GE Jenbacher motory, servisem pro turbodmychadla NR17, NR 20 na motorech GE v několika zemích – ČR, SR, Maďarsku, Německu s Rakouskem, ale i v Dánsku, Litvě nebo třeba Bělorusku a Moldávii.